Apie mus  

Mes gabename Jūsų krovinius jūriniais konteineriais iš viso pasaulio , iš bet kurio uosto į bet kurį uostą, ten, kur tik yra konteinerių terminalai. Taip pat galime gabenti geležinkeliu ir oro transportu.  

Darbuotojai

Mūsų draugiški ir patyrę darbuotojai mielai padės patenkinti Jūsų lūkesčius. Mes dirbame sąžiningai ir garbingai, todėl Jūs tikrai galite pasitikėti mūsų aptarnavimu ir siūlomomis kainomis. Darbuotojai kompetetingi jūrinių ir sausumos gabenimų, muitinės procedūrų  ir mokesčių, dokumentų pildymo srityse .

____________________________________________________________________________________

Gabenimo kryptys

Jūra ir oru: Tolimieji Rytai, Šiaurės ir Pietų Amerika, Australija,  Europa, Vakarų ir Rytų Afrika, Okeanija, Grenlandija. Pilni (FCL) ir daliniai (LCL) gabenimai.

Geležinkeliu: CIS šalys

______________________________________________________________________

Muitinės sandėliai ir terminalai , muitinės brokeriai

Klientų paslaugoms muitinės sandėliai ir terminalai Klaipėdoje, Jonavoje, Vilniuje. Taip pat atstovaujame kliento interesus muitinėje ir geležinkelyje, atliekame visas muitinės procedūras kliento vardu.

_____________________________________________________________________

Krovinių draudimas

Draudžiame nuo visų rizikų gabenamus krovinius: sugadinimas, vagystė, dingimas, karas, streikas, bendroji laivo avarija, stichinė nelaimė ir t.t.

 ____________________________________________________________________________________

Kontaktai

tel. +370 698 73209

e-mail: kontinera@gmail.com ;  info@kontinera.lt